Sklep online

części są dobre, gdy montuje je fachowiec

Szukaj wg motocykla

, lub:

Kategorie

Nowości

Uruchamiamy pogotowie motocyklowe: mozliwość nabycia części w niedziele i święta w godzinach od 10.00-17.00

Zespół ZUH Motocykl

tel.601-481-269

Najważniejszym ogniwem jest profesjonalna i szybka obsługa klienta. Aby ułatwić kontakt z firmą i zwiększyć operatywność wykorzystujemy nowoczesne systemy komunikacji.

Zespół ZUH Motocykl

info@e-motocykl.com

Naklejanie naklejek

Zgodnie z zaleceniami producenta folii, naklejki na motocykl należy aplikować w temperaturze przewyższającej 8 stopni. Nie powinno się jednak dokonywać tego w mocnym słońcu, pozostawiając je w takich warunkach do wyschnięcia. Zdecydowanie lepsze będzie zacienione, ciepłe miejsce. Warto też pamiętać o tym, aby odczekać co najmniej 4 dni od lakierowania, gdyż w przeciwnym razie parujący rozpuszczalnik mógłby doprowadzić do występowania pęcherzyków.

Naklejki na motocykl można aplikować na dwa sposoby:

Metoda pierwsza - "na sucho"

Decydując się na ten sposób, trzeba na początek odtłuścić powierzchnię, na której będziemy umieszczać naklejkę, przy pomocy benzyny ekstrakcyjnej bądź denaturatu. Kolejnym krokiem jest oderwanie przezroczystej folii transferowej razem z umieszczoną pod nią naklejką. Gdy tego dokonamy, naklejamy produkt w oczyszczonym uprzednio miejscu. Dzięki temu, że folia transferowa jest transparentna, naklejkę można bez problemu ulokować we właściwym miejscu. Po naklejeniu, usuwamy ową folię (używa się jej jedynie do przeniesienia naklejki na motocykl).

Naklejki Ploterowe

1. Odtłuścić powierzchnię.

2. Zaznaczyć miejsce naklejenia naklejki.

3. Oderwać naklejkę z folia transportową.

4. Przyłożyć naklejkę.

5. Docisnąć przy użyciu kawałka plastiku owiniętego szmatką.

6. Oderwać folię transportową.

Drugi sposób to sposób "na mokro". Dobry przy naklejaniu naklejek o dużych wymiarach.

Chcąc nakleić produkt na mokro, trzeba podobnie jak w poprzednim przypadku w pierwszej kolejności dokonać odtłuszczenia powierzchni, gdzie będzie widniała naklejka, używając w tym celu denaturatu lub benzyny ekstrakcyjnej. Następnie, miejsce to moczymy przy pomocy zraszacza tak, aby utworzyła się swego rodzaju mgiełka, a nie kilka dużych, zlanych ze sobą kropel. Potem przechodzimy do oderwania przezroczystej folii transferowej razem z mieszczącą się pod nią naklejką i umieszczenia jej w przygotowanym wcześniej miejscu. Dzięki wodzie między naklejką a karoserią motocykla, będzie można z łatwością umiejscowić ozdobę zgodnie ze swoim życzeniem. Ponadto, w ten sposób możemy także oderwać produkt, jeśli nie udało nam się go zaaplikować dokładnie tak, jak chcemy. Gdy już wszystko będzie gotowe, trzeba usunąć wodę znajdującą się między naklejką a karoserią. Zalecane jest w tym celu zastosowanie miękkiego kauczuku lub ewentualnie skrobaczki, używanej do oczyszczania szyb samochodowych ze śniegu. Wtedy należy jedynie pozostawić całość do wyschnięcia, a gdy to nastąpi - usunąć folię transferową, która była potrzebna tylko do ulokowania naklejki na motocyklu.

Dodatkowo można także do wody w zraszaczu wlać nieco płynu do naczyń (ok. 1/4 kieliszka na litr) - w ten sposób woda nie wyschnie zbyt szybko. Jest to szczególnie przydatne w przypadku aplikowania naklejek o dużych wymiarach.

Naklejki drukowane

1. Odtłuścić powierzchnię.

2. Zaznaczyć miejsce naklejenia naklejki.

3. Zrosić naklejkę od strony kleju.

4. Zrosić powierzchnię naklejania.

5. Przyłożyć naklejkę.

6. wycisnąć wodę spod naklejki i pozostawić do wyschnięcia w ciepłym miejscu ale nie na słońcu.


Film instruktażowy

Szukaj wg produktu

Logowanie

             

Zamówienie

  Numer Ilość Wartość