Sklep online

części są dobre, gdy montuje je fachowiec

Szukaj wg motocykla

, lub:

Kategorie

Nowości

Uruchamiamy pogotowie motocyklowe: mozliwość nabycia części w niedziele i święta w godzinach od 10.00-17.00

Zespół ZUH Motocykl

tel.601-481-269

Najważniejszym ogniwem jest profesjonalna i szybka obsługa klienta. Aby ułatwić kontakt z firmą i zwiększyć operatywność wykorzystujemy nowoczesne systemy komunikacji.

Zespół ZUH Motocykl

info@e-motocykl.com

Naklejanie naklejek

Producent folii zaleca naklejanie naklejek w temperaturze powyżej +8 stopni. Osobiście nie polecam klejenia naklejek na dużym słońcu i pozostawiania ich na słońcu do wyschnięcia. Najlepsze jest ciepłe zacienione miejsce. Polecam także naklejać naklejki na całkowicie wyschnięty lakier - minimum 4 dni po lakierowaniu ponieważ parujący rozpuszczalnik może spowodować pojawienie sie pęcherzy.

Istnieją 2 sposoby naklejenia naklejek.

Pierwszy sposób "na sucho"

Aby nakleić naklejkę na sucho należy najpierw odtłuścić powierzchnie na którą będziemy naklejać naklejkę denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną. Następnie odrywamy folie transferową (przezroczystą) wraz z naklejką znajdującą się pod nią i po oderwaniu całości przenosimy i naklejamy w przygotowanym wcześniej miejscu. Folia transferowa jest przezroczysta co ułatwia naklejenie naklejki w odpowiednim miejscu. Po naklejeniu odrywamy folie transferową. (Folia transferowa służy tylko do przeniesienia naklejki).

Naklejki Ploterowe

1. Odtłuścić powierzchnię.

2. Zaznaczyć miejsce naklejenia naklejki.

3. Oderwać naklejkę z folia transportową.

4. Przyłożyć naklejkę.

5. Docisnąć przy użyciu kawałka plastiku owiniętego szmatką.

6. Oderwać folię transportową.

Drugi sposób to sposób "na mokro". Dobry przy naklejaniu naklejek o dużych wymiarach.

Aby nakleić naklejkę na mokro należy najpierw odtłuścić powierzchnie na którą będziemy naklejać naklejkę denaturatem lub benzyną ekstrakcyjną. Miejsce w który będziemy naklejać naklejkę zraszamy zraszaczem tak aby na powierzchni powstało cos w rodzaju mgiełki (chodzi o to aby nie zlało się to w kilka dużych kropel). Następnie odrywamy folie transferową (przezroczystą) wraz z naklejką znajdującą się pod nią i i naklejamy w przygotowanym wcześniej miejscu. Woda znajdująca się pomiędzy naklejką a powierzchnią na która ją naklejamy pozwoli nam na ustawienie naklejki w odpowiednim miejscu. Daje na to także możliwość odklejenia naklejki jeśli nakleiła się nie tak jak chcemy. Teraz należy pozbyć się wody która znajduje pomiędzy naklejką a powierzchnia do której ją przykleiliśmy. W tym celu najlepiej użyć miękkiego kauczuku ewentualnie skrobaczki którą usuwamy śnieg z szyb samochodowych. Pozostawiamy całość do wyschnięcia a po wyschnięciu. odrywamy folie transferową. Folia transferowa służy tylko do przeniesienia naklejki)

Można także do wody dodać płyn do naczyń, średnio 1/4 kieliszka na litr wody - spowoduje to ze woda nie będzie szybko wysychała. Jest to pomocne przy klejeniu dużych naklejek.

Naklejki drukowane

1. Odtłuścić powierzchnię.

2. Zaznaczyć miejsce naklejenia naklejki.

3. Zrosić naklejkę od strony kleju.

4. Zrosić powierzchnię naklejania.

5. Przyłożyć naklejkę.

6. wycisnąć wodę spod naklejki i pozostawić do wyschnięcia w ciepłym miejscu ale nie na słońcu.


Film instruktażowy

Szukaj wg produktu

Logowanie

             

Zamówienie

  Numer Ilość Wartość