Sklep online

części są dobre, gdy montuje je fachowiec

Szukaj wg motocykla

, lub:

Kategorie

Nowości

Uruchamiamy pogotowie motocyklowe: mozliwość nabycia części w niedziele i święta w godzinach od 10.00-17.00

Zespół ZUH Motocykl

tel.601-481-269

Najważniejszym ogniwem jest profesjonalna i szybka obsługa klienta. Aby ułatwić kontakt z firmą i zwiększyć operatywność wykorzystujemy nowoczesne systemy komunikacji.

Zespół ZUH Motocykl

info@e-motocykl.com

PASTA MIEDZIANA 500 g

90.76 zł (cena detaliczna z VAT)

  • LRZ-0006
Dostępność: na magazynie ilość: 1

Twoja cena netto: 73.79 zł
Twoja cena brutto: 90.76 zł

Parametry techniczne:

Pasta miedziana o wysokim zakresie temperatury pracy od -30 ° C do + 1300 ° C,posiada optymalne warunki do demontażu, nawet po bardzo długim czasie, wysoką odporność na ciśnienie, dobre przewodnictwo elektryczne, doskonałe smarowanie i znakomite działanie, zapobiega zapieczeniu i rdzewienie elementów stalowych, bardzo dobre odprowadzanie ciepła, siarki, ołowiu i niklu, bardzo niski współczynnik tarcia, bardzo dobrze przylegający, na wodę i korozję, szczelność przed atakami agresywnych gazów i cieczy.
Zastosowania:
Przemysł samochodowy i motocyklowy, rolniczy, do silnika i przemysłu elektrycznego, turbin i elektrowni jądrowych, przy montażu skrzyni biegów, w górnictwie, w przemyśle chemicznym i petrochemiczny i wielu innych, w gazownictwie i wodociągach. Znajdzie optymalne wykorzystanie w montażu, konserwacji i naprawach: prowadnic, sprężyn, przy kołkach śrub szczęk hamulcowych, wydechowych, elementów złącznych, świec zapłonowych, zacisków akumulatora, generatorach i kotłach w instalacji, przy konserwacji i naprawach.

Producent::
Informacje o producencie pojawią się wkrótce.

Producent
Model/Pojemność/Nazwa
Kod ramy
Rocznik
Inne

Szukaj wg produktu

Logowanie

             

Zamówienie

  Numer Ilość Wartość