Sklep online

części są dobre, gdy montuje je fachowiec

Szukaj wg motocykla

, lub:

Kategorie

Nowości

Uruchamiamy pogotowie motocyklowe: mozliwość nabycia części w niedziele i święta w godzinach od 10.00-17.00

Zespół ZUH Motocykl

tel.601-481-269

Najważniejszym ogniwem jest profesjonalna i szybka obsługa klienta. Aby ułatwić kontakt z firmą i zwiększyć operatywność wykorzystujemy nowoczesne systemy komunikacji.

Zespół ZUH Motocykl

info@e-motocykl.com

Składanie zamówienia

 Firma ZUH Motocykl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internet.

Złożenie zamówienia przez Klienta jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu sklepu.

Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.e-motocykl.com, w wyjątkowych sytuacjach za pośrednictwem telefonu (32) 2760161. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mailem informację o jego potwierdzeniu złożonego zamówienia.

Do każdego zamówienia dołączona jest faktura VAT/Paragon oraz karta gwarancyjna, o ile produkt został w nią wyposażony przez producenta. Faktura VAT/Paragon wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

Chyba, że Klient zdecyduje inaczej, tj. towar na stanie ma być wysyłany w tym samym dniu (obciążamy kosztami wysyłki za tą przesyłkę), a  pozostały po dostawie towaru (w takim wypadku w ramach promocji nie obciążamy kosztami wysyłki) .

Obsługa ZUH  Motocykl może wybiórczo weryfikować (telefonicznie lub mailowo) wpływające zamówienia. W tym celu uprasza się Klientów o podawanie poprawnych danych kontaktowych podczas składania zmówienia. Jednocześnie ZUH Motocykl zastrzega sobie prawo do odwołania już złożonego zamówienia w przypadku braku możliwości skontaktowania się obsługi z Klientem (szczególnie dotyczy to przesyłek pobraniowych).

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu, aż do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę zamówionych towarów. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z obsługą  e-mailem pod adresem info@e-motocykl.com lub telefonicznie pod numerem (32) 2760161.

Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

Szukaj wg produktu

Logowanie

             

Zamówienie

  Numer Ilość Wartość