Sklep online

części są dobre, gdy montuje je fachowiec

Szukaj wg motocykla

, lub:

Kategorie

Nowości

Uruchamiamy pogotowie motocyklowe: mozliwość nabycia części w niedziele i święta w godzinach od 10.00-17.00

Zespół ZUH Motocykl

tel.601-481-269

Najważniejszym ogniwem jest profesjonalna i szybka obsługa klienta. Aby ułatwić kontakt z firmą i zwiększyć operatywność wykorzystujemy nowoczesne systemy komunikacji.

Zespół ZUH Motocykl

info@e-motocykl.com

SILKOLENE SCOOT 2T 1L PÓŁSYNTETYK

45.21 zł (cena detaliczna z VAT)

  • LSD-0009
Dostępność: 14 dni roboczych

Twoja cena netto: 36.76 zł
Twoja cena brutto: 45.21 zł

Parametry techniczne:
Marka:
Fuchs Silkolene
Zastosowanie:
Olej silnikowy motocyklowy
Typ silnika:
2T
Sposób wytworzenia:
Półsyntetyczny
Ilość w opakowaniu:
1L(litr)

Silkolene SCOOT 2, 1 litr, półsyntetyczny olej silnikowy na bazie MC, półsyntetyczny olej silnikowy do silników dwusuwowych w skuterach i motorowerach. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii ograniczającej emisję szkodliwych związków spalin, gwarantuje czyste spalanie oraz doskonałe osiągi silników w skuterach i motorowerach. Klasa jakości: API TC & JASO FC, MC-SYN Technology

Producent:FUCHS SILKOLENE
FUCHS Silkolene powstała w 1908 roku i to dziś jest globalna marka. Dostępna w ponad 50 krajach, ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie badań i rozwoju. Jej kompletny, wszechstronny i wciąż rozwijany asortyment obejmuje rozwiązania preferowane przez wiele zespołów zwyciężających na torach wyścigowych. Produkty Fuchs Silkolene są stosowane, certyfikowane oraz zamawiane przez czołowe, profesjonalne ekipy startujące w takich zawodach jak MotoGP, World Superbikes czy British Superbikes, a także przez zespoły rywalizujące w wyścigach motocrossowych, kartingowych i żużlowych. Produkty Silkolene są opracowywane przy użyciu najnowszych technologii i oferują użytkownikom wymierną poprawę wydajności. Rozwiązania FUCHS Silkolene zapewniają prawdziwy „olejowy tuning”. Od motocykli turystycznych po modele Superbikes, od kierowców weekendowych do wyczynowych – dla wszystkich, Fuchs Silkolene jest wiodącą marką motocyklowych środków smarnych i chemii motocyklowej.

Producent
Model/Pojemność/Nazwa
Kod ramy
Rocznik
Inne

MOTUL SCOOTER EXPERT 2T 1L PÓŁSYNTETYK

35.31 zł (cena detaliczna z VAT)

  • LSD-0045
Dostępność: 3 dni roboczych

Twoja cena netto: 28.71 zł
Twoja cena brutto: 35.31 zł

Parametry techniczne:
Marka:
Motul
Zastosowanie:
Olej silnikowy
Typ silnika:
2-suwowy
Sposób wytworzenia:
Półsyntetyczny
Ilość w opakowaniu:
1L (litr)

Olej wyprodukowany w technologii Technosynthese®, zaprojektowany dla wysokoobrotowych 2-suwowych silników skuterów. Nadaje się do sporządzania mieszanki paliwo-olejowej do systemów mieszalnikowych oraz do smarowania automatycznego. Jego dodatki uszlachetniające zapewniają małe zadymienie spalin oraz ograniczają tworzenie się osadów w silniku i układzie wydechowym. Zabarwiony na kolor zielony bezdymny olej. Odpowiedni do benzyny ołowiowej i bezołowiowej.

Producent:MOTUL
Przedsiębiorstwo Swan&Finch, założone w 1853 roku w Nowym Jorku w ramach koncernu naftowego Johna D. Rockefellera, od początku działalności zajmowało się wyrobem środków smarnych. Popularność jego wyrobów na amerykańskim rynku sprawiła, że na początku XX wieku w europejskiej filii firmy rozpoczęto sprzedaż kilku gam produktów, między innymi olejów marki Motul. Gdy w 1932 roku przedsiębiorstwo wykupił francuski inwestor, wyroby tej marki były już wysoko cenione przez europejskie warsztaty i klientów indywidualnych. Sytuacja ta trwa do dziś – firma, która w latach 50-tych przyjęła nazwę Motul, eksportuje swoje wyroby do ponad 60 krajów i zaopatruje w nie szereg czołowych zespołów w wielu dziedzinach sportów motorowych. Przedsiębiorstwo szczyci się również wieloletnią tradycją innowacyjności: naukowcom z laboratoriów badawczych firmy Motul kilkakrotnie udało się opracować przełomowe receptury samochodowych płynów eksploatacyjnych, między innymi pierwszy na świecie olej półsyntetyczny. Niezmienną popularność na światowych rynkach produkty marki Motul zawdzięczają wysokiej jakości. Wykorzystywane w silnikach sportowych pojazdów oleje dowodzą swojej skuteczności, utrzymując doskonałe właściwości smarne nawet w ekstremalnych warunkach. W bogatym asortymencie produktów marki Motul znajdują się płyny hamulcowe, różnorodne motoryzacyjne preparaty czyszczące i smarne oraz szeroki wybór olejów przekładniowych i silnikowych, spełniających – a nierzadko nawet przekraczających – specyfikacje wiodących światowych producentów samochodów i motocykli.

Producent
Model/Pojemność/Nazwa
Kod ramy
Rocznik
Inne

Szukaj wg produktu

Logowanie

             

Zamówienie

  Numer Ilość Wartość