Sklep online

części są dobre, gdy montuje je fachowiec

Szukaj wg motocykla

, lub:

Kategorie

Nowości

Uruchamiamy pogotowie motocyklowe: mozliwość nabycia części w niedziele i święta w godzinach od 10.00-17.00

Zespół ZUH Motocykl

tel.601-481-269

Najważniejszym ogniwem jest profesjonalna i szybka obsługa klienta. Aby ułatwić kontakt z firmą i zwiększyć operatywność wykorzystujemy nowoczesne systemy komunikacji.

Zespół ZUH Motocykl

info@e-motocykl.com

SILKOLENE PRO BOOST 1L

94.14 zł (cena detaliczna z VAT)

  • LUZ-0002
Dostępność: 7 dni roboczych

Twoja cena netto: 76.54 zł
Twoja cena brutto: 94.14 zł

Parametry techniczne:
Marka:
Fuchs Silkolene
Zastosowanie:
Dodatek do benzyny
Sposób wytworzenia:
Syntetyczny
Ilość w opakowaniu :
1L(litr)

PRO BOOST to unikalna mieszanina syntetycznych składników organicznych o niskiej toksyczności. Redukuje zużycie cylindra w górnym zwrotnym punkcie tłoka i ulega czystemu spaleniu. Nie pozostawia osadów w komorze spalania.
Zastosowanie PRO BOOST jako dodatku do benzyny zagwarantuje utrzymanie w czystości zarówno układów wtryskowych, jak i gaźników. Ogranicza samozapłony i poprawia przyspieszenie. Chroni przed korozją układ paliwowy.
Zastosowanie PRO BOOST nie powoduje konieczności zmiany ustawień składu mieszanki w silnikach gaźnikowych. Jest w pełni kompatybilny z wszystkimi rodzajami benzyny i nie wpływa negatywnie na przewody i filtry paliwowe.

Producent:FUCHS SILKOLENE
FUCHS Silkolene powstała w 1908 roku i to dziś jest globalna marka. Dostępna w ponad 50 krajach, ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie badań i rozwoju. Jej kompletny, wszechstronny i wciąż rozwijany asortyment obejmuje rozwiązania preferowane przez wiele zespołów zwyciężających na torach wyścigowych. Produkty Fuchs Silkolene są stosowane, certyfikowane oraz zamawiane przez czołowe, profesjonalne ekipy startujące w takich zawodach jak MotoGP, World Superbikes czy British Superbikes, a także przez zespoły rywalizujące w wyścigach motocrossowych, kartingowych i żużlowych. Produkty Silkolene są opracowywane przy użyciu najnowszych technologii i oferują użytkownikom wymierną poprawę wydajności. Rozwiązania FUCHS Silkolene zapewniają prawdziwy „olejowy tuning”. Od motocykli turystycznych po modele Superbikes, od kierowców weekendowych do wyczynowych – dla wszystkich, Fuchs Silkolene jest wiodącą marką motocyklowych środków smarnych i chemii motocyklowej.

Producent
Model/Pojemność/Nazwa
Kod ramy
Rocznik
Inne

Szukaj wg produktu

Logowanie

             

Zamówienie

  Numer Ilość Wartość