Sklep online

części są dobre, gdy montuje je fachowiec

Szukaj wg motocykla

, lub:

Kategorie

Nowości

Uruchamiamy pogotowie motocyklowe: mozliwość nabycia części w niedziele i święta w godzinach od 10.00-17.00

Zespół ZUH Motocykl

tel.601-481-269

Najważniejszym ogniwem jest profesjonalna i szybka obsługa klienta. Aby ułatwić kontakt z firmą i zwiększyć operatywność wykorzystujemy nowoczesne systemy komunikacji.

Zespół ZUH Motocykl

info@e-motocykl.com

CASTROL 2T 1L MINERALNY

31.99 zł (cena detaliczna z VAT)

  • LSD-0030
Dostępność: na magazynie ilość: 4

Twoja cena netto: 26.01 zł
Twoja cena brutto: 31.99 zł

Parametry techniczne:
Marka:
Castrol
Zastosowanie:
Olej do mieszanki
Typ silnika:
2T
Spsób wytworzenia:
Mineralny
Ilość w opakowaniu:
1L(litr)

Castrol 2T jest nowoczesnym olejem mineralnym przeznaczonym do większości 2-suwowych motocykli i innych małych silników. Jego nisko popiołowa formuła zapewnia czystość i dobre smarowanie silnika oraz ochronę podczas wczesnego zapłonu.Odpowiedni zarówno do wtrysku oleju jak i przygotowania mieszanki w stosunku 1:50.

Producent:CASTROL
Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Firma dostarcza oleje silnikowe dostosowane niemal do każdego rodzaju pojazdów, a zaawansowane rozwiązania stosowane w olejach silnikowych Castrol tworzone są w centrach technologicznych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach.

Producent
Model/Pojemność/Nazwa
Kod ramy
Rocznik
Inne

SILKOLENE SUPER 2 SX 1L MINERALNY

34.44 zł (cena detaliczna z VAT)

  • LSD-0038
Dostępność: 7 dni roboczych

Twoja cena netto: 28.00 zł
Twoja cena brutto: 34.44 zł

Parametry techniczne:
Marka:
Fuchs Silkolene
Zastosowanie:
Olej do silników motocyklowych
Typ silnika:
2T
Spsób wytworzenia:
Mineralny
Ilość w opakowaniu:
1L(litr)

Receptura oparta na bazie oleju mineralnego z dodatkiem oleju syntetycznego pozwalająca na obniżenie tarcia oraz utrzymanie osiągów silnika na najwyższym poziomie. SUPER 2 SX ulega czystemu spaleniu, nie tworzy osadów na tłoku i w układzie wydechowym. Zawiera pakiet dodatków niskopopiołowych oraz specjalnie dobrane oleje syntetyczne zapewniajàce ograniczenie zu˝ycia i wydΠu˝enie ˝ywotnoÊci wspóΠpracujàcych elementów. Ponadto chroni przed powstawaniem osadów na Êwiecy zapΠonowej i osadami w komorze spalania. SUPER 2 SX nie zawiera alkoholi ani rozcieƒczalników naftowych, dlatego mo˝e byç bezpiecznie skΠadowany nawet w wysokich temperaturach otoczenia ze wzgl´du na wysokà temperatur´ zapΠonu.

Producent:FUCHS SILKOLENE
FUCHS Silkolene powstała w 1908 roku i to dziś jest globalna marka. Dostępna w ponad 50 krajach, ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie badań i rozwoju. Jej kompletny, wszechstronny i wciąż rozwijany asortyment obejmuje rozwiązania preferowane przez wiele zespołów zwyciężających na torach wyścigowych. Produkty Fuchs Silkolene są stosowane, certyfikowane oraz zamawiane przez czołowe, profesjonalne ekipy startujące w takich zawodach jak MotoGP, World Superbikes czy British Superbikes, a także przez zespoły rywalizujące w wyścigach motocrossowych, kartingowych i żużlowych. Produkty Silkolene są opracowywane przy użyciu najnowszych technologii i oferują użytkownikom wymierną poprawę wydajności. Rozwiązania FUCHS Silkolene zapewniają prawdziwy „olejowy tuning”. Od motocykli turystycznych po modele Superbikes, od kierowców weekendowych do wyczynowych – dla wszystkich, Fuchs Silkolene jest wiodącą marką motocyklowych środków smarnych i chemii motocyklowej.

Producent
Model/Pojemność/Nazwa
Kod ramy
Rocznik
Inne

Szukaj wg produktu

Logowanie

             

Zamówienie

  Numer Ilość Wartość