Sklep online

części są dobre, gdy montuje je fachowiec

Szukaj wg motocykla

, lub:

Kategorie

Nowości

Uruchamiamy pogotowie motocyklowe: mozliwość nabycia części w niedziele i święta w godzinach od 10.00-17.00

Zespół ZUH Motocykl

tel.601-481-269

Najważniejszym ogniwem jest profesjonalna i szybka obsługa klienta. Aby ułatwić kontakt z firmą i zwiększyć operatywność wykorzystujemy nowoczesne systemy komunikacji.

Zespół ZUH Motocykl

info@e-motocykl.com

Czas realizacji zamowienia

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Na karcie produktu podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia przez Klienta do chwili wysłania zamówionych towarów, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane na dwa sposoby:
– po skompletowaniu całości zamówienia, tzn. liczy się najdłuższy z podanych przy towarach czasów realizacji,
– towar, który jest na miejscu jest wysłany w ten sam dzień(jesli zostało zamówienie złożone do godziny 16.00), pozostałe zamówienie jest wysłane po skompletowaniu i w ramach promocji, bez opłaty za transport do Kienta. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany czasu realizacji zamówień, których czas dostawy od producenta wynosi powyżej 3 dni, ponieważ takie produkty sprowadzane są na zamówienie. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy. Przesyłki dostarcza: Poczta Polska - czas dostawy 2-5 dni roboczych na terenie kraju, Firma kurierska GLS - czas dostawy ok. 24 – 48h na terenie kraju, poza granicami od 2-10 dni roboczych. Firmy świadczące usługi spedycyjne, są firmami niezależnymi od firmy ZUH Motocykl. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru w magazynie lub u naszych dostawców . W przypadku braku części towarów objętych zamówieniem, Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (proponowane możliwości: częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania lub anulowanie całości zamówienia)

Szukaj wg produktu

Logowanie

             

Zamówienie

  Numer Ilość Wartość