Sklep online

części są dobre, gdy montuje je fachowiec

Szukaj wg motocykla

, lub:

Kategorie

Nowości

Uruchamiamy pogotowie motocyklowe: mozliwość nabycia części w niedziele i święta w godzinach od 10.00-17.00

Zespół ZUH Motocykl

tel.601-481-269

Najważniejszym ogniwem jest profesjonalna i szybka obsługa klienta. Aby ułatwić kontakt z firmą i zwiększyć operatywność wykorzystujemy nowoczesne systemy komunikacji.

Zespół ZUH Motocykl

info@e-motocykl.com

OSŁONY BUTÓW ROZ. S (kolor czarny)

106.70 zł (cena detaliczna z VAT)

  • UBA-0007
Dostępność: 14 dni roboczych

Twoja cena netto: 86.75 zł
Twoja cena brutto: 106.70 zł

Parametry techniczne:
Rozmiar:
S
Kolor:
Czarny

Osłony butów zapewniają niezwykle skuteczną barierę międzywarstwową chroniącą przed wiatrem i chłodem. Przy temperaturze 0 °C współczynnik chłodu wiatru przy zaledwie 39 km/h wynosi około -16 °C. Dodajmy do tego wpływ deszczu przy dużych prędkościach i łatwo dostrzec, jak może się to odbić na koncentracji kierowcy.
Prawidłowe stosowanie "warstwowania" może drastycznie zmniejszyć efekt schładzania przez wiatr, a także utrzymać komfort poprzez odprowadzanie wilgoci z dala od skóry.
Nowa gama warstw osłon butów wykorzystuje najnowsze technologie materiałowe, aby utrzymać ciepłą i komfortową jazdę w tak ekstremalnych warunkach.
Kluczowym materiałem jest ChillOut - wodoodporny, wiatroszczelny i oddychający, posiadający również izolującą wyściółkę z włókniny, która jest delikatna dla skóry.
Ponadto, rozciągliwe panele znajdują zastosowanie w obszarach wymagających maksymalnej elastyczności i oddychalności, dzięki czemu komfort nie ulega pogorszeniu.
Wiatroszczelność - zapewnia skuteczną barierę chroniącą przed wiatrem chłodzącym.
Zwalcza nieprzyjemne zapachy i działa antybakteryjne.
Oddychająca - lekka i wygodna jak druga skóra.
Płaskie szwy i wzmocnione płaskie zatrzaski wydają się być twardsze i bardziej komfortowe.
Unisex - odpowiedni dla kobiet i mężczyzn.

Producent:OXFORD
Oxford Products Ltd (OXFORD) - to światowy lider produktów motocyklowych i rowerowych. Założona w 1973 roku jest obecnie jednym z wiodących na świecie dostawców produktów dla przemysłu dwukołowego. Ze swojej bazy w Oxfordshire, firma dystrybuuje do ponad 75 partnerów na całym świecie i posiada swój własny oddział w Jacksonville na Florydzie, będąc obecnym zarówno w Ameryce Północnej i Południowej. Ogromna gama produktów obejmuje wszystko, od odzieży i kasków, akcesoria, części twarde, zamki i bagażniki i wiele więcej. Po ustanowieniu imponującej krzywej wzrostu, gdzie obroty podwajają się co 5 lat, firma ma dalsze ambitne plany rozwoju, zarówno w kraju jak i za granicą. Oxford to niezwykły brytyjski sukces! Na rynki zagraniczne dostarcza wiele świeżych pomysłów światowej sławy w asortymencie Oksfordu; wyzwania związane w bardzo różnych klimatach, zwyczajach i terenie posłużył jedynie do wzbogacenia oferty firmy.

Producent
Model/Pojemność/Nazwa
Kod ramy
Rocznik
Inne

Szukaj wg produktu

Logowanie

             

Zamówienie

  Numer Ilość Wartość